تبلیغات
 تو را نفس می کشم - چه حسِ قشنگی ست داشتنت ...
السلام علیک یا فاطمه الزهرا

نمی دانم چه به روزِ دلم آمده که این  روزها بیشتر هوایی شما می شود،اما شک ندارم دعای خودتان با دلم این چنین کرده،،راستش را بخواهید هوایتان که به سرم می خورد بدجور بارانی می شوم،این روزها حال و هوایِ دلم خوب ست از آن خوب هایی که فقط خودتان می دانید و خدا...از آن حال های خوبی که اشک را از چشمانم جاری می کند و آسِمانی شدن را برایم تداعی،نه از آن خوب هایِ زودگذر ...
مهربان مادرم،این روزها برایم روزهای عجیبی ست، روزهایی که با زمزمه ی نامت شروع و با سلام به تو بخیر می شود.حالا اشک از چشمانم جاری شده و گونه هایم را نوازش می کند اما انگار این اشک ها روشنیِ دلم شده،روشنیِ دلم شده به برخواستنِ صبحی که منجی مان آمده که کاری جز لبخند از دستمان بر نخواهد آمد.
اشکهایم انگار جنسش فرق کرده، چشمانم بی قرارِ دیدنِ پسرتان شده،بی تعارف بگویم و با کمی خجالتِ دخترانه از مهربانی تان،که بیشتر شیدایِ نوازشِ مادرانه تان شده ام،شک ندارم این روزها دعایم می کنید شما مادرِ مهربانِ منی،حتما دعایم می کنید مگر می شود اشک هایِ منِِ گنهکار را ببینید و نجوایِ یا زهرایِ مرا بشنوید و در سجده هایتان اسمِ مرا نبرید؟!راستش را بگویم می دانم به مددِ شماست برخاستنم و به فکر فرو رفتن هایم همان تفکرهایی چند دقیقه ای که چندین سال بزرگترم می کند.
یا زهرا،مادرِ مهربانم! دوست دارم بشوم فرزندِ خوبِ شما،دلم می خواهد به داشتنِ دخترتان افتخار کنید اما این دنیا دلم را به درد می آوَرَد،در این روزها دنیا رنگ های جدیدی به خود گرفته و همه غرق تماشا شده ایم...مادرِ خوبم ممنون که عشقم را به چادر سیاهم بیشتر کردید، به خدا داشتنش در این رنگ و لعاب کلی قُوَتِ قلب است برایم، همین که می توانم در این رنگهای مصنوعی،با افتخار در آغوش بگیرمش.


تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394 | 11:35 ق.ظ | نویسنده : بهارنارنج | حرفِ دل

  • paper | ترفند سرگرمی | سی پی
  • کد حرفه ای قفل کردن کامل راست کلیک
    تک اسکین - قالب و ابزار وبلاگ