تبلیغات
 تو را نفس می کشم - مهربان ترین پدرِ دنیا
بابایِ خوبم سلام.سلام به رویِ ماهتان آقا جان،

برایِ یک دخترِ خطاکار که بعضی قول هایش را فراموش می کند وقت دارین؟!
برایِ همان دخترتان که شاید خوب نباشد اما آنقدرها هم بد نیست که نگاهتان را از او دریغ کنین...همان دخترِ سر به هوا که این روزها بیشتر از قبل هوایتان را می کند.
تو را به خدا حرف که می زنم رویِ همچو ماهتان را از من برنگردانین؛نگاهتان را که بردارین من می میرم،دخترتان بفهمد دیگر دوستش ندارین از غصه دق می کند.
می دانی بابای خوبم اگر به گوشم برسد که با من قهر کرده ای با دنیا قهر می کنم،غذا نمی خورم از اتاقم بیرون نمی آیم،اصلا بی خیالِ دانشگاه رفتن هم می شوم.
تو که نگاهم نکنی زندگی برایم بی معنی می شود،تو را به خدا نامه ام را نخوانده کنار نگذارید همین حالا هم بغض امانم را بریده چه برسد به این که یک جوری بفهمم شما از من دلگیری من که جز شما کسی را در دنیا ندارم که دعایش به آسمان خدا انقدر نزدیک باشد.
امام خوبم دعایِ توسلِ امشب پاسخ دعاهای تو برایم بود می دانم از همان شب،توفیقِ این دعاها را نصیبم کردی.
امامِ خوبم من این روزها بی خیال شده ام،بی خیالِ خیلی چیزها که خیالِ تو را آزرده می کند،می دانی امروز درِ گوشِ خدا چه گفتم؟از خودش خواستم خیالِ هر چه من را از تو ذره ای دور می کند از سرم بپراند.
بابایِ خوبم بغض امانِ دخترت را بریده،هر چه بیشتر به دنیا فکر می کند اشک هایش بیشتر جاری می شود هرچه بیشتر به خودش فکر می کند قلبش تندتر می زند آنقدر تند می زند که می ترسم همین روزها کار دهد دستش..
مهربان پدرم می دانم گه گاهی از دستم دلگیر می شوی اما خوب می دانم در این دلگیری ها چه می کنی،می دانم سجده هایت در شب چقدر به درازا می کشد،
من نوازشِ پدرانه ات را با هیچ چیز عوض نمی کنم،ایمان دارم دعاهایت مسیرِ پیشِ رویم را روشن می کند،کاش اجابتِ دعاهایت را که به نظاره می نشینی شرمنده ات نشوم،
بابایٍ خوبم دوستت دارم.
تاریخ : سه شنبه 29 دی 1394 | 08:43 ب.ظ | نویسنده : بهارنارنج | نظرات

  • paper | ترفند سرگرمی | سی پی
  • کد حرفه ای قفل کردن کامل راست کلیک
    تک اسکین - قالب و ابزار وبلاگ